Felvételi hirdetmény 2022/2023 tanévre

Szerző: SzanyiAdam Kategória:

Szeretnél továbbtanulni, de még nem döntötted el, hogy hol?! Szeretnél időtálló, használható tudást szerezni?! Szeretnél egy jó közösség részévé válni és egy jól felszerelt európai színvonalú iskolában tanulni anyanyelveden?!

Akkor vár rád a Nagydobronyi Református Líceum!

Iskolánk a református értékeket és használható tudást modern formában adja át a tanulni vágyó fiataloknak.

Iskolánk felvételt hirdet a 2022/2023-es tanévre

A felvételi időpontja: 2022.április 30. (szombat) délelőtt 9:00 óra.

Idén az 5. és 10. osztályokba várjuk a felvételizni vágyó diákokat.

Az 5. osztályba jelentkezők tesztet írnak matematikából és tollbamondást magyar nyelvből.

A 10. osztályba jelentkezőknek felvételi vizsgát kell tenniük bibliaismeretből, egyháztörténelemből, magyar nyelvből és matematikából, valamint egy szóbeli ismerkedésre kerül sor iskolánk vezetőségével.

A felvételi vizsgát előkészítő foglalkozások előzik meg szombatonként: március 12-én és 19-én, április 2án és 9-én, 9:00 órai kezdettel. A felvételi vizsgára a jelentkezési határidő április 24, mely online formában történik

Nyílt napot tartunk március 4.-én, 10:00 órai kezdettel.

A felvételiről bővebb információt találsz és letöltheted a jelentkezési lapot iskolánk honlapján

Kategória: Cikkek

0 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

hu_HUHU_HU